Les Ballets Bubenicek

Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek Les Ballets Bubenicek

 

 

 

Before TALKSHOW Jana Krause

 

STUDIO 6 CT 1


 

 


Na setkání novinářů s bratry Bubeníčkovými
natáčela Marina Feltlová.
Audio Mp3

a taneční panorama s Janou Návratovou: hostování Les Ballets Bubeníček v ND v PrazeMozaika (15.01.2014 15:00)
Audio Mp3

Slavní bratři Jiří a Otto Bubeníčkovi zatančili v Národním divadle
Autor: Marina Feltlová, Helena Petáková
Pořad: Mozaika | Stanice: ČRo Vltava

Fenomenální tanečníci, legendy světového baletu, dvojčata Jiří a Otto Bubeníčkovi o víkendu vystoupili na scéně Národního divadla v Praze.

Bratři pocházejí z české cirkusové rodiny s dlouholetou tradicí, vystudovali pražskou Taneční konzervatoř a po jejím absolvování okamžitě získali angažmá v zahraničí.

Vystupovali na všech významných světových jevištích, získali za své taneční umění řadu mezinárodních ocenění (Jiří za posledních 15 let i za své choreografické práce) a jejich představení jsou vždy beznadějně vyprodaná. Nejinak tomu bylo i v Národním divadle v Praze.

Na setkání novinářů s bratry Bubeníčkovými natáčela Marina Feltlová.
Součástí galapředstavení Les Ballets Bubeníček byly čtyři choreografie Jiřího Bubeníčka, prvního sólisty Semperoper Ballett v Drážďanech.

Hudbu, scénu nebo kostýmy k choreografiím Dech duše, Toccata, Faun a Obraz Doriana Graye navrhl jeho bratr Otto, první sólista Hamburg Ballett.

Slavná dvojčata zatančila v první a poslední části večera a kromě nich se divákům představili tanečníci předních evropských souborů – drážďanského, berlínského a švédského baletu.

 

 

 

Golden Prague

 

 

contact R.U.R Unreachable Places System Disorder Toccata Peace Bbooties